Kovo diesel solda WELDING GENERATOR EW400DST
FavoriteOblíbená
sharePodíl
Save searchUložit vyhledávání
Tisk
INFO
Kategorie
Ostatní generátory
Značka/model
Rok výroby
2019
Najeté motohodiny
5000 h
Stav
Možnost zapůjčení
Stát
Čína
Obecný stupeň
1
Mascus ID
B0424708
INFORMACE O CENĚ
Výběr měny
Cena
Nezahrnuje možný odpočet DPH
PODROBNOSTI
Počet předchozích majitelů
2
Motor
YANMAR
Výkon motoru
20 kW (27.2 hp)
Výkon
20 kVA
Spotřeba paliva
8
generátor
stamford
Výrobce motoru
YANMAR
Frekvence
50 Hz
elektrické napětí
415 V
Třída emisí
Stupeň IIIB
Objem nádrže
50 l
Brutto hmotnost
500 kg
Dopravní rozměry (DxŠxV)
1200 m
Info o stavu/Garance
3
Dodací podmínky
CFR, CIF, EXW
Výbava
Cisterna, Kontrolní panel
Certifikace
CE
Přídavná zařízení
KUBOTA ENGINE
Další informace
KOVO WELDING GENERATOR EW400DST 15-19KVA GENERATOR, MEANWHILE EW400DST CAN HAVE 200A*2 OR 400A WELDER OUTPUT EASY FOR CONTRACTOR KOVO EW SERIES WELDERS ARE DIRECT COUPLING WITH DC WELDING GENERATOR HEAD