Kovo Generador motosoldadora motor EW400DST
FavoriteOblíbená
sharePodíl
Save searchUložit vyhledávání
Tisk
INFO
Kategorie
Ostatní generátory
Značka/model
Rok výroby
2014
Najeté motohodiny
5000 h
Stav
Možnost zapůjčení
Stát
Čína
Obecný stupeň
1
Mascus ID
C68D4786
INFORMACE O CENĚ
Výběr měny
Cena
Nezahrnuje možný odpočet DPH
PODROBNOSTI
Počet předchozích majitelů
2
Motor
kubota
Výkon motoru
22 kW (29.9 hp)
Výkon
20 kVA
Spotřeba paliva
10
generátor
kovo
Výrobce motoru
KUBOTA
Frekvence
50 Hz
elektrické napětí
415 V
Objem nádrže
50 l
Brutto hmotnost
500 kg
Dopravní rozměry (DxŠxV)
1200 m
Info o stavu/Garance
3
Dodací podmínky
FOB, CIF, EXW
Výbava
Cisterna, Baterie, Kontrolní panel
Certifikace
CE
Další informace
Generador motosoldadora motor Honda Generador motosoldadora motor Kubota EW400DST: 15KVA GENERADOR & 400A SOLDARAS