Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Partner stavebnictví - ostatní z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Partner stavebnictví - ostatní si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavebnictví - ostatní provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "Partner stavební technika"
 • Partner Bodenfräse, Ostatní

  Partner BodenfräseVýkon motoru:

  Ostatní

  Německo

  12 159 CZK
 • Partner HP 40 Mark 2, 2007, Ostatní

  Partner HP 40 Mark 2Výkon motoru:

  Ostatní
  2007
  Německo

  40 532 CZK
 • Partner TM75, 2006, Ostatní

  Partner TM75Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3, : OtherInformation

  Ostatní
  2006 1 h
  Spojené státy, WICHITA

  6 354 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Partner stavebnictví - ostatní, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Partner stavebnictví - ostatní, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Partner stavebnictví - ostatní, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.