Komatsu PC138USLC-11
Rok výroby
2021
Najeté motohodiny
2021 h
Umístění stroje
Humble, Texas
Stát
Spojené státy
Mascus ID
INFORMACE O CENĚ
Výběr měny
Cena
Nezahrnuje možný odpočet DPH
PODROBNOSTI
Skladové č.
Výrobní číslo
KMTPC261KLA058706
Další informace
2021 Komatsu PC138USLC-11 Tracked Excavator Air Conditioner, Rear View Camera, 2020 US EPA Label, Requires Diesel Exhaust Fluid, 9 ft 11 in Stick, 27.5 in Triple Grouser Track Shoes, 37.5 in Digging Bucket. to see more information.