CAT D4-15LGVI
Tisk
INFO
Kategorie
Pásové dozery
Značka/model
CAT D4-15LGVI
Rok výroby
2021
Najeté motohodiny
3562 h
Umístění stroje
CHANUTE, Kansas
Stát
Spojené státy
Mascus ID
F2863141
INFORMACE O CENĚ
Výběr měny
Cena
Nezahrnuje možný odpočet DPH
PODROBNOSTI
Skladové č.
3CR8673
Výrobní číslo
JPH00396
Další informace
- FOLEY WORK READY -
ATTACHMENTS SHOWN SUBJECT TO CHANGE AND MAY NOT BE
INCLUDED IN PRICE
AIR CLEANER, STANDARD
BLADE ACCUGRADE READY, LGP
CAB PACKAGE, COMFORT
COLD WEATHER, 120V, PACKAGE
CONTROL, ARO W/ASSIST
D4 15A LGP TRACTOR
DECAL, EMC, CANADA
ELECTRICAL INSULATED BREATHER
FAN, DEMAND, REVERSING
GUARD, TRACK GUIDING, CTR
HYDRAULIC OIL, STANDARD
KIT VISIBILITY, SINGLE CAMERA
LIGHTS, 6, LED
OIL CHANGE SYSTEM, HIGH SPEED
Online Owner's Manual
PITCH, BLADE, MANUAL
PREMIUM CORP RADIO (12V)