CAT D6-20P30I
Tisk
INFO
Kategorie
Pásové dozery
Značka/model
CAT D6-20P30I
Rok výroby
2023
Najeté motohodiny
1701 h
Umístění stroje
Sedalia, Missouri
Stát
Spojené státy
Mascus ID
9CC0AF08
INFORMACE O CENĚ
Výběr měny
Cena
Nezahrnuje možný odpočet DPH
PODROBNOSTI
Skladové č.
VGN1460
Výrobní číslo
KMT01103
Další informace
- FOLEY WORK READY -
ATTACHMENTS SHOWN SUBJECT TO CHANGE AND MAY NOT BE
INCLUDED IN PRICE
*BAR GP-EQUALIZER
*SHAFT GP-PIVOT
2023 MODEL
6SU LGP BULLDOZER
6SU XW PUSHARM
AIR FILTER, CAB
ALTERNATOR, 150 AMP
BASIC ARRANGEMENT
BLADE, 6SU LGP, ARO
CAB, PREMIUM
CONFIG ARR 20B, LUC
CONTROL, RIPPER
CYLINDER LINES, PUSHARM
DOZER CTL, ARO/GRADE, PA
ENCLOSURE, ENGINE, PUSHARM
ENGINE, LUC, STANDARD
FAN, REVERSING, PUSHARM
FINAL DRIVE, 82" (2083 MM)
FLOOR, CAB, PREMIUM
FLUIDS, STD OIL, -35F
FUEL TANK, BASIC
GRAB HANDLES, STD, PUSHARM
GRADE 3D W/ASSIST
GUARD, BOTTOM, PA
GUARD, FUEL TANK
HYDRAULICS, PUSHARM
JOYSTICK, ARO/GRADE, PA
LANE 2 ORDER
LIGHTS, 6 LED, PUSHARM
NO WATER JACKET HEATER
OIL CHANGE SYSTEM, HIGH SPEED
Online Owner's Manual
PACK, DOMESTIC TRUCK, MTTT
PRECLEANER, BASIC
PREMIUM CORP RADIO (12V)
PROD LINK, PLE643/PLE743 RADIO
REAR CAMERA
REGIONAL PACKAGE, USA
SEAT, STANDARD
TRACK, 30" ES HDXL