CAT D6-20P30X
Značka/model
CAT D6-20P30X
Rok výroby
2023
Najeté motohodiny
2173 h
Umístění stroje
DODGE CITY, Kansas
Mascus ID
281DEE1B
Skladové č.
WGN0303
Výrobní číslo
TB601044
INCLUDED IN PRICE
2023 MODEL
6SU LGP BULLDOZER
6SU XW PUSHARM
AIR FILTER, CAB
ALTERNATOR, 150 AMP
ASSIST W/ARO
BLADE, 6SU LGP, ARO
BUNDLED, BULLDOZER
CAB, PREMIUM
CONFIG ARR 20B, LUC
CONTROL, RIPPER
CTWS & MSS RECEIVER, BLE
CYLINDER LINES, PUSHARM
D6 ZCON LANE 3
DOZER CTL, ARO/GRADE, PA
ENCLOSURE, ENGINE, PUSHARM
ENGINE, LUC, STANDARD
FAN, REVERSING, PUSHARM
FINAL DRIVE, 82" (2083 MM)
FLOOR, CAB, PREMIUM
FLUIDS, STD OIL, -35F
FUEL TANK, BASIC
GRAB HANDLES, HD, PUSHARM
GUARD, BTM, SEALED,HD, PUSHARM
GUARD, FUEL TANK
HYDRAULICS, PUSHARM
INSTRUCTIONS, ENGLISH
JOYSTICK, ARO/GRADE, PA
LANE 3 ORDER
LIGHTS, 6 LED, PUSHARM
NO WATER JACKET HEATER
OIL CHANGE SYSTEM, HIGH SPEED
Online Owner's Manual
OPEN SWEEPS, PUSHARM
PRECLEANER, BASIC
PREMIUM CORP RADIO (12V)
PROD LINK, PLE643/PLE743 RADIO
REAR CAMERA
REGIONAL PACKAGE, USA
ROLL ON - ROLL OFF
SEALS, HIGH DEBRIS
SEALS, REAR
SEAT, STANDARD
SHIPPING/STORAGE PROTECTION
TRACK, 30" MS HDXL, CTWS