CAT D6-20V24I
Značka/model
CAT D6-20V24I
Rok výroby
2023
Najeté motohodiny
2951 h
Umístění stroje
TOPEKA, Kansas
Mascus ID
80752DE2
Skladové č.
YUC0319
Výrobní číslo
WH501129
AIR FILTER, CAB
BASIC ARRANGEMENT
BLADE, VPAT
CAB, PREMIUM
CLEAN EMISSIONS MODULE
CONFIG ARR 20B, LUC, VPAT
CONTROL, RIPPER
CONVERTER GP-TRQ
D6 VPAT TRACTOR CFG4
DOZER CTL, ARO/GRADE, VPAT
ENCLOSURE, ENGINE, VPAT
ENGINE AR-COMPL
ENGINE, LUC, STANDARD
FAN, REVERSING, VPAT
FINAL DRIVE, 82" (2083 MM)
FLOOR, CAB, PREMIUM
FLUIDS, STD OIL, -58F
FUEL TANK, FAST FILL
GRAB HANDLES, STANDARD, VPAT
GRADE 3D W/ASSIST
GUARD, BOTTOM, HD, VPAT
HYDRAULICS, VPAT
JOYSTICK, ARO/GRADE, VPAT
LIGHT, REAR WORK
LIGHTS, 12, LED, PREMIUM VPAT
REAR CAMERA
SEAT, HEATED & VENTILATED
TRACK, 24" ES HDXL
TRANSMISSION AR
UNDERCARRIAGE, HDXL, FULL GDE
VPAT DOZER PACKAGE
WATER JACKET HEATER, 110V