CAT D6-20V30I
Tisk
INFO
Kategorie
Pásové dozery
Značka/model
CAT D6-20V30I
Rok výroby
2022
Najeté motohodiny
5596 h
Umístění stroje
CALL FOLEY, Kansas
Stát
Spojené státy
Mascus ID
1D56D93D
INFORMACE O CENĚ
Výběr měny
Cena
Nezahrnuje možný odpočet DPH
PODROBNOSTI
Skladové č.
VGN0379
Výrobní číslo
RDC01195
Další informace
- Foley Work Ready -
ATTACHMENTS SHOWN SUBJECT TO CHANGE AND MAY NOT BE
INCLUDED IN PRICE
10" TOUCHSCREEN DISPLAY
2022 MODEL
AIR FILTER, CAB
ALTERNATOR, 150 AMP
ASSIST W/ARO
ATTACHMENT READY OPT (ARO)
AUTOCARRY
BASIC ARRANGEMENT
BLADE LOAD MONITOR
BLADE, LGP VPAT
CAB, PREMIUM
CONTROL, RIPPER/WINCH
DOZER CTL, ARO/GRADE, VPAT
ENCLOSURE, ENGINE, VPAT
ENGINE, LUC, STANDARD
FAN, REVERSING, VPAT
FINAL DRIVE, 90" (2286 MM)
FLOOR, CAB, PREMIUM
FLUIDS, STD OIL, -35F
FUEL TANK, BASIC
GLOVE BOX
GRAB HANDLES, STANDARD, VPAT
GUARD, BOTTOM, HD, VPAT
GUARD, FUEL TANK
HYDRAULICS, VPAT
HYDRAULICS, WINCH READY LINES
INTERGRATED 3D 8/18/2022
JOYSTICK, ARO/GRADE, VPAT
LIGHTS, 6 LED, VPAT
NO WATER JACKET HEATER
OIL CHANGE SYSTEM, HIGH SPEED
Online Owner's Manual
PRECLEANER, BASIC
PREMIUM CORP RADIO (12V)
PROD LINK, PLE643/PLE743 RADIO
REAR CAMERA
REGIONAL PACKAGE, USA
SCREEN, REAR, HINGED
SEAT, STANDARD
SLOPE ASSIST
SLOPE INDICATE
STABLE BLADE
TRACK, 30" MS HDXL