Počet inzerátů: 2

Peerless stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Peerless stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Peerless stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Peerless CTS/42, 1990, Ostatní

  Peerless CTS/42

  Ostatní
  1990
  Spojené státy, Covington, Tennessee

  134 085 CZK
 • Peerless 42, 1995, Ostatní

  Peerless 42

  Ostatní
  1995
  Spojené státy, St. George, South Carolina

  279 344 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Peerless stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Peerless stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Peerless stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.