Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Peruzzo stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Peruzzo stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
1 Výsledků hledání v "Peruzzo stavební technika"
inzeráty/stránka
  • Peruzzo ELK 1600, Překopávače kompostu

    Peruzzo ELK 1600

    Překopávače kompostu

    Německo, Kirchheim bei Münche

    96 932 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Peruzzo stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Peruzzo stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Peruzzo stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.