Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 2

  Použité univerzální terénní jeřáby Drott 85

  Zde najdete všechny prodejní inzeráty s použitými Drott 85, 85 RM 2 univerzální terénní jeřáby. Můžete je setřídit podle roku výroby, ceny nebo země či najít další použité modely nebo všechny Drott 85, 85 RM 2 univerzální terénní jeřáby setříděné podle modelu.

  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka
  • Drott 85, 1968, Univerzální terénní jeřáby

   Drott 85Nosnost: Ne

   Univerzální terénní jeřáby
   1968
   Spojené státy, Peoria, Illinois

   146 621 CZK
  • Drott 85 RM 2, 1968, Univerzální terénní jeřáby

   Drott 85-RM2Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 2, Nosnost: Ne, Výška zdvihu: Ne

   Univerzální terénní jeřáby
   1968
   Spojené státy, New Port Richey, FL

   63 463 CZK

  Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Drott 85, 85 RM 2 univerzální terénní jeřáby, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Drott 85, 85 RM 2 univerzální terénní jeřáby, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Drott 85, 85 RM 2 univerzální terénní jeřáby, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

  Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.