Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 1

  Použité univerzální terénní jeřáby Grove rt65

  Zde najdete všechny prodejní inzeráty s použitými Grove rt65, RT 65 S univerzální terénní jeřáby. Můžete je setřídit podle roku výroby, ceny nebo země či najít další použité modely nebo všechny Grove rt65, RT 65 S univerzální terénní jeřáby setříděné podle modelu.

  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka
  • Grove RT 65 S, 1982, Univerzální terénní jeřáby

   Grove RT 65 SBrutto hmotnost: 30504, Nosnost: 35, Boom length: 33, Výška zdvihu: 112, Pohon jeřábu: Cummis, Protizávaží: 35, Původní barva: Yellow, Typ nosiče: Kolový, Vyrobeno ve státě: US

   Univerzální terénní jeřáby
   1982 650 h
   Spojené státy, Miami, FL

   781 785 CZK

  Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Grove rt65, RT 65 S univerzální terénní jeřáby, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Grove rt65, RT 65 S univerzální terénní jeřáby, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Grove rt65, RT 65 S univerzální terénní jeřáby, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

  Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.