Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 1

  Použité univerzální terénní jeřáby Terex t230

  Zde najdete všechny prodejní inzeráty s použitými Terex t230, T 230 univerzální terénní jeřáby. Můžete je setřídit podle roku výroby, ceny nebo země či najít další použité modely nebo všechny Terex t230, T 230 univerzální terénní jeřáby setříděné podle modelu.

  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka
  • Terex T 230, 1997, Univerzální terénní jeřáby

   Terex T 230Nosnost: 30000

   Univerzální terénní jeřáby
   1997 12 000 h
   Spojené státy, New York, New York

   Nabídněte cenu

  Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Terex t230, T 230 univerzální terénní jeřáby, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Terex t230, T 230 univerzální terénní jeřáby, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Terex t230, T 230 univerzální terénní jeřáby, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

  Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.