Počet inzerátů: 2

Pratissoli stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Pratissoli stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Pratissoli stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Pratissoli KF-40, 2010, Vodní čerpadla

  Pratissoli KF-40Motor: 3TNV82A-BDSA

  Vodní čerpadla
  2010
  Spojené státy, Delta, CO

  290 294 CZK
 • Pratissoli KF-40, 2010, Vodní čerpadla

  Pratissoli KF-40Motor: Yanmar 3TNV82A-BDSA

  Vodní čerpadla
  2010
  Spojené státy, Delta, CO

  312 642 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Pratissoli stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Pratissoli stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Pratissoli stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.