Počet inzerátů: 2

Rahco stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Rahco stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Rahco stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Rahco CME-12 Continuous Excavator, 1985, Těžební zařízení

  Rahco CME-12 Continuous ExcavatorMotor: CAT 3408 Diesel

  Těžební zařízení
  1985 416 h
  Spojené státy, Spartanburg, SC USA

  12 980 252 CZK
 • Rahco CME12, 1985, Dopravníky

  Rahco CME12

  Dopravníky
  1985 416 h
  Spojené státy, Strickland Equipment Co. - Spartanburg

  15 237 688 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Rahco stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Rahco stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Rahco stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.