Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Rahco stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Rahco stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "Rahco stavební technika"
 • Rahco CME-12 Continuous Excavator, 1985, Těžební zařízení

  Rahco CME-12 Continuous ExcavatorMotor: CAT 3408 Diesel

  Těžební zařízení
  1985 416 h
  Spojené státy, Spartanburg, SC USA

  14 613 502 CZK
 • Rahco CME12, 1985, Dopravníky

  Rahco CME12

  Dopravníky
  1985 416 h
  Spojené státy, Strickland Equipment Co. - Spartanburg

  17 154 980 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Rahco stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Rahco stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Rahco stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.