Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku

  Výsledky vyhledávání

  Prohlédněte si inzeráty Revo zhutňovací stroje z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Revo zhutňovací stroje si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zhutňovací stroje provedete seřazení.
  Zobrazuji: 1 - 2 / 2
  inzeráty/stránka
  2 Výsledků hledání v "Revo stavební technika"
  • Revo COMPACT 50, 2013, Vibrační desky

   Revo COMPACT 50

   Vibrační desky
   2013
   Nizozemí, WILP

   Nabídněte cenu
  • Revo DM 3500, 2001, Vibrační desky

   Revo DM 3500Celková hmotnost: 225

   Vibrační desky
   2001
   Nizozemí, WILP

   Nabídněte cenu

  Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Revo zhutňovací stroje, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Revo zhutňovací stroje, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Revo zhutňovací stroje, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

  Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.