Počet inzerátů: 2

REX stavební technika

Prohlédněte si inzeráty REX stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky REX stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • REX SP910, 1983, Tahačové válce

  REX SP910

  Tahačové válce
  1983
  Spojené státy, Farr West, Utah

  190 140 CZK
 • REX 3-90C, 1996, Skládkové kompaktory

  REX 3-90C

  Skládkové kompaktory
  1996 17532 h
  Spojené státy, St. George, South Carolina

  668 847 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie REX stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie REX stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie REX stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.