Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Rexworks stavebnictví - ostatní z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Rexworks stavebnictví - ostatní si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavebnictví - ostatní provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "Rexworks stavební technika"
 • Rexworks CM13-55B, 1992, Skládkové kompaktory

  Rexworks CM13-55B

  Skládkové kompaktory
  1992
  Spojené králoství (UK), St

  154 335 CZK
 • Rexworks Inc, 2012, Ostatní

  Rexworks Inc

  Ostatní
  2012
  Spojené státy, San Leandro, California

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Rexworks stavebnictví - ostatní, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Rexworks stavebnictví - ostatní, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Rexworks stavebnictví - ostatní, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.