Počet inzerátů: 2

Rexworks stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Rexworks stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Rexworks stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Rexworks CM13-55B, 1992, Skládkové kompaktory

  Rexworks CM13-55B

  Skládkové kompaktory
  1992
  Spojené králoství (UK), St

  145 168 CZK
 • Rexworks Inc, 2012, Ostatní

  Rexworks Inc

  Ostatní
  2012
  Spojené státy, San Leandro, California

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Rexworks stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Rexworks stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Rexworks stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.