Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Rovatti stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Rovatti stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
2 Výsledků hledání v "Rovatti stavební technika"
inzeráty/stránka
 • Rovatti T2-85, Ostatní komponenty

  Rovatti T2-85Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3

  Ostatní komponenty

  Dánsko, Egtved

  28 972 CZK
 • Rovatti Pompe T2801 Irrigation Pump, 2007, Vodní čerpadla

  Rovatti Pompe T2801 Irrigation PumpObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Motor: Fiat 4 Cyl.

  Vodní čerpadla
  2007
  Spojené státy, Shallotte, NC

  213 994 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Rovatti stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Rovatti stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Rovatti stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.