Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Rovatti příslušenství z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Rovatti příslušenství si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz příslušenství provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "Rovatti stavební technika"
 • Rovatti, Ostatní komponenty

  Rovatti

  Ostatní komponenty

  Dánsko, Skærbæk

  16 352 CZK
 • Rovatti T2-85, Ostatní komponenty

  Rovatti T2-85Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3

  Ostatní komponenty

  Dánsko, Egtved

  29 071 CZK
 • Rovatti Pompe T2801 Irrigation Pump, 2007, Vodní čerpadla

  Rovatti Pompe T2801 Irrigation PumpObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Motor: Fiat 4 Cyl.

  Vodní čerpadla
  2007
  Spojené státy, Shallotte, NC

  216 026 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Rovatti příslušenství, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Rovatti příslušenství, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Rovatti příslušenství, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.