Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Ruston Bucyrus jeřáby z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Ruston Bucyrus jeřáby si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz jeřáby provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "Ruston Bucyrus stavební technika"
 • Ruston Bucyrus RB-22, Pásové jeřáby

  Ruston Bucyrus RB-22Délka výložníku jeřábu: 4x4 / x 2 (volitelně)

  Pásové jeřáby

  Španělsko

  Nabídněte cenu
 • Ruston Bucyrus 38RB-2, 1996, Rýpadla s vlečným korečkem

  Ruston Bucyrus 38RB-2Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Brutto hmotnost: 45000

  Rýpadla s vlečným korečkem
  1996
  Dánsko, Fymas APS

  Nabídněte cenu
 • Ruston Bucyrus 800 SC, 2011, Pásové jeřáby

  Ruston Bucyrus 800 SCNosnost: 80000

  Pásové jeřáby
  2011 2500 h
  Itálie

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Ruston Bucyrus jeřáby, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Ruston Bucyrus jeřáby, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Ruston Bucyrus jeřáby, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.