Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku

  Výsledky vyhledávání

  Prohlédněte si inzeráty Saphir stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Saphir stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
  1 Výsledků hledání v "Saphir stavební technika"
  inzeráty/stránka
  • Saphir Palettengabel 09/15E, Vidlice

   Saphir Palettengabel 09/15EObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

   Vidlice

   Německo, 08527 Plauen

   Nabídněte cenu

  Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Saphir stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Saphir stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Saphir stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

  Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.