Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Sauerburger stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Sauerburger stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
2 Výsledků hledání v "Sauerburger stavební technika"
inzeráty/stránka
 • Sauerburger Dingo 3000, 2009, Překopávače kompostu

  Sauerburger Dingo 3000

  Překopávače kompostu
  2009
  Německo

  121 091 CZK
 • Sauerburger SH300, 2016, Mininakladače

  Sauerburger SH300Typ vozu: Kloubový, Výkon motoru: 35, Typ nosiče: Kolový

  Mininakladače
  2016
  Nizozemí

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Sauerburger stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Sauerburger stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Sauerburger stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.