Počet inzerátů: 1

Scag stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Scag stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Scag stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Scag SVR52V-23FX, 2016, Ostatní

  Scag SVR52V-23FX

  Ostatní
  2016 9 h
  Spojené státy, BLUFFTON, Indiana

  145 259 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Scag stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Scag stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Scag stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.