Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Sinotruk stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Sinotruk stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
2 Výsledků hledání v "Sinotruk stavební technika"
inzeráty/stránka
 • Sinotruk Marine Engine, 2016, Stavební míchačky

  Sinotruk Marine EngineBrutto hmotnost: 10000, Typ výkonu čerpadla: Naftový

  Stavební míchačky
  2016
  Čína

  246 722 CZK
 • Sinotruk GAS genserator, 2016, Ostatní generátory

  Sinotruk GAS genseratorMotor: WT10, Výkon motoru: 213, Brutto hmotnost: 10000

  Ostatní generátory
  2016
  Čína

  464 769 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Sinotruk stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Sinotruk stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Sinotruk stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.