Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Sinotruk betonářské stroje a zařízení z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Sinotruk betonářské stroje a zařízení si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz betonářské stroje a zařízení provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "Sinotruk stavební technika"
 • Sinotruk Marine Engine, 2016, Stavební míchačky

  Sinotruk Marine EngineBrutto hmotnost: 10000, Typ výkonu čerpadla: Naftový

  Stavební míchačky
  2016
  Čína

  249 958 CZK
 • Sinotruk GAS genserator, 2016, Ostatní generátory

  Sinotruk GAS genseratorMotor: WT10, Výkon motoru: 213, Brutto hmotnost: 10000

  Ostatní generátory
  2016
  Čína

  470 865 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Sinotruk betonářské stroje a zařízení, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Sinotruk betonářské stroje a zařízení, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Sinotruk betonářské stroje a zařízení, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.