Počet inzerátů: 2

SMZ stavební technika

Prohlédněte si inzeráty SMZ stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky SMZ stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • SMZ sb 050, 2016, Třídiče

  SMZ sb 050

  Třídiče
  2016
  Nizozemí

  127 572 CZK
 • SMZ 240, 2016, Klešťové drapáky

  SMZ 240Vhodné pro následující stroje: 18 tot 28 ton graafmachine met cw 30aansluiting

  Klešťové drapáky
  2016
  Nizozemí

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie SMZ stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie SMZ stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie SMZ stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.