Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Standen stavebnictví - ostatní z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Standen stavebnictví - ostatní si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavebnictví - ostatní provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "Standen stavební technika"
 • Standen T2, 2010, Ostatní

  Standen T2

  Ostatní
  2010
  Spojené králoství (UK)

  1 738 823 CZK
 • Standen FM, 2005, Ostatní

  Standen FM

  Ostatní
  2005
  Spojené králoství (UK)

  44 625 CZK
 • Standen BIG BOY, 2008, Ostatní

  Standen BIG BOY

  Ostatní
  2008
  Spojené králoství (UK)

  135 413 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Standen stavebnictví - ostatní, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Standen stavebnictví - ostatní, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Standen stavebnictví - ostatní, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.