Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Stensballe stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Stensballe stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
2 Výsledků hledání v "Stensballe stavební technika"
inzeráty/stránka
 • Stensballe VK 600 HPS, Zametací kartáče

  Stensballe VK 600 HPSObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3

  Zametací kartáče

  Švédsko, Staffans Maskin Kungälv

  117 355 CZK
 • Stensballe Rotorklipper, Ostatní komponenty

  Stensballe RotorklipperObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Ostatní komponenty

  Dánsko

  34 405 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Stensballe stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Stensballe stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Stensballe stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.