Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Strautmann stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Strautmann stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "Strautmann stavební technika"
 • Strautmann PP1207 Vertical Baler, 2000, Průmyslové lisy

  Strautmann PP1207 Vertical BalerZnačení CE: Ano, Poslední kontrola: 12.2015, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5

  Průmyslové lisy
  2000
  Polsko

  105 118 CZK
 • Strautmann 0, 2002, Podzemní nákladní vozy

  Strautmann 0Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Podzemní nákladní vozy
  2002
  Německo, 33397 Rietberg

  459 357 CZK
 • Strautmann PP 1208, 2000, Průmyslové lisy

  Strautmann PP 1208

  Průmyslové lisy
  2000
  Nizozemí, WILP

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Strautmann stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Strautmann stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Strautmann stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.