Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Stronga stroje a zařízení pro hlubinnou těžbu z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Stronga stroje a zařízení pro hlubinnou těžbu si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje a zařízení pro hlubinnou těžbu provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 1 / 1
inzeráty/stránka
1 Výsledků hledání v "Stronga stavební technika"
 • Stronga BL 750 2 WT, 2015, Podzemní nákladní vozy

  Stronga BL 750 2 WTStav předních pneumatik: 95%, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Brutto hmotnost: 24, Maximální objem nákladu: 40, Max. pracovní zatížení: 40

  Podzemní nákladní vozy
  2015
  Německo, 24589 Ellerdorf

  1 013 288 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Stronga stroje a zařízení pro hlubinnou těžbu, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Stronga stroje a zařízení pro hlubinnou těžbu, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Stronga stroje a zařízení pro hlubinnou těžbu, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.