Počet inzerátů: 1

TerraGator stavební technika

Prohlédněte si inzeráty TerraGator stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky TerraGator stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • TerraGator 2204 R PDS 10 PLC CA, 1994, Ostatní

  TerraGator 2204 R PDS 10 PLC CAObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3

  Ostatní
  1994 10990 h
  Maďarsko, Budaors

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie TerraGator stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie TerraGator stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie TerraGator stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.