Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 1

  Timmerklo stavební technika

  Prohlédněte si inzeráty Timmerklo stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Timmerklo stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka
  • Timmerklo Timmerklo ca 2,5 kubik, Klešťové drapáky

   Timmerklo Timmerklo ca 2,5 kubikObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Vhodné pro následující stroje: Stora BM.

   Klešťové drapáky

   Švédsko

   72 392 CZK

  Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Timmerklo stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Timmerklo stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Timmerklo stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

  Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.