Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Trimax stavebnictví - ostatní z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Trimax stavebnictví - ostatní si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavebnictví - ostatní provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "Trimax stavební technika"
 • Trimax 150, 2016, Ostatní

  Trimax 150

  Ostatní
  2016 1 h
  Spojené králoství (UK)
  7d

  114 521 CZK
 • Trimax 1600-25 28PR, Pneumatiky

  Trimax 1600-25 28PRObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Velikost pneumatik: 1600-25

  Pneumatiky

  Spojené králoství (UK)

  14 903 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Trimax stavebnictví - ostatní, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Trimax stavebnictví - ostatní, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Trimax stavebnictví - ostatní, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.