Počet inzerátů: 1

Trimax stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Trimax stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Trimax stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
  • Trimax 1600-25  28PR, Pneumatiky

    Trimax 1600-25 28PRObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Velikost pneumatik: 1600-25

    Pneumatiky

    Spojené králoství (UK)

    13 905 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Trimax stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Trimax stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Trimax stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.