Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Tunetank stavebnictví - ostatní z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Tunetank stavebnictví - ostatní si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavebnictví - ostatní provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "Tunetank stavební technika"
 • Tunetank 25000L, Ostatní

  Tunetank 25000LObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3

  Ostatní

  Dánsko, Egtved

  101 745 CZK
 • Tunetank 60m3 væskesilo, Ostatní

  Tunetank 60m3 væskesiloObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5

  Ostatní

  Dánsko, Egtved

  218 026 CZK
 • Tunetank Væskesilo 32 m3 med pumpe 1 stk., 2008, Ostatní

  Tunetank Væskesilo 32 m3 med pumpe 1 stk.Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5

  Ostatní
  2008
  Dánsko, Egtved

  127 182 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Tunetank stavebnictví - ostatní, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Tunetank stavebnictví - ostatní, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Tunetank stavebnictví - ostatní, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.