Počet inzerátů: 2

United stavební technika

Prohlédněte si inzeráty United stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky United stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • United 8 IN, Vodní čerpadla

  United 8 IN

  Vodní čerpadla

  Spojené státy, St. George, South Carolina

  150 357 CZK
 • United 35/65-33 L5, Pneumatiky

  United 35/65-33 L5Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Pneumatiky

  Itálie, Anzola Emilia (BO)

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie United stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie United stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie United stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.