Počet inzerátů: 2

Versatech stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Versatech stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Versatech stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Versatech 66HD, 2005, Klešťové drapáky

  Versatech 66HD

  Klešťové drapáky
  2005
  Spojené státy, St. George, South Carolina

  39 505 CZK
 • Versatech Grapple, Lopaty

  Versatech Grapple

  Lopaty

  Spojené státy, Charleston, South Carolina

  28 218 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Versatech stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Versatech stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Versatech stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.