Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Vitra stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Vitra stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
2 Výsledků hledání v "Vitra stavební technika"
inzeráty/stránka
 • Vitra, 2012, Ostatní

  Vitra

  Ostatní
  2012
  Nizozemí

  Nabídněte cenu
 • Vitra City 2000, 2006, Ostatní komponenty

  Vitra City 2000

  Ostatní komponenty
  2006 1924 h
  Norsko, Buskerud

  597 036 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Vitra stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Vitra stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Vitra stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.