Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Warzee betonářské stroje a zařízení z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Warzee betonářské stroje a zařízení si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz betonářské stroje a zařízení provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "Warzee stavební technika"
 • Warzee Centrale à béton, 2015, Dávkovače betonu

  Warzee Centrale à bétonObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Vyrobeno ve státě: BE

  Dávkovače betonu
  2015
  Belgie

  Nabídněte cenu
 • Warzee BB1510, 2013, Lopaty

  Warzee BB1510Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Vhodné pro následující stroje: volume: 1500 litre weight: 1700kg quick coupler CW30 for stabilisé beton kalk

  Lopaty
  2013
  Belgie

  168 881 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Warzee betonářské stroje a zařízení, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Warzee betonářské stroje a zařízení, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Warzee betonářské stroje a zařízení, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.