Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 2

  Weiss stavební technika

  Prohlédněte si inzeráty Weiss stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Weiss stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka
  • Weiss SAB-B118, 2007, Nůžková zvedací plošina

   Weiss SAB-B118Pracovní výška: Ne

   Nůžková zvedací plošina
   2007
   Německo, 78713 Schramberg

   215 892 CZK
  • Weiss SAB-B 99, 2008, Nůžková zvedací plošina

   Weiss SAB-B 99Pracovní výška: Ne

   Nůžková zvedací plošina
   2008
   Německo, 78713 Schramberg

   152 394 CZK

  Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Weiss stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Weiss stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Weiss stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

  Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.