Počet inzerátů: 1

Westeria stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Westeria stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Westeria stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Westeria WS Raupe, 2005, Třídící zařízení

  Westeria WS RaupeVyrobeno ve státě: DE

  Třídící zařízení
  2005 1318 h
  Belgie

  2 588 692 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Westeria stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Westeria stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Westeria stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.