Počet inzerátů: 2

Wildkat stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Wildkat stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Wildkat stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Wildkat, Klešťové drapáky

  Wildkat

  Klešťové drapáky

  Spojené státy, Livingston, Texas

  34 010 CZK
 • Wildkat Bushhog w/ Chains, 2005, Ostatní komponenty

  Wildkat Bushhog w/ ChainsObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Ostatní komponenty
  2005
  Spojené státy, Leland, NC

  124 702 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Wildkat stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Wildkat stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Wildkat stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.