Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty AG-BAG stroje na sklizeň pícnin z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky AG-BAG stroje na sklizeň pícnin si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje na sklizeň pícnin provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "AG-BAG zemědělská technika"
 • AG-BAG G7000, 2005, Ovíječky

  AG-BAG TG 7000Konfigurace pohonu: S návěsem, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Provozní šířka: 2.4

  Ovíječky
  2005
  Švédsko, Sverige

  712 354 CZK
 • AG-BAG G7000, 2005, Ovíječky

  AG-BAG G 7000 Europe

  Ovíječky
  2005
  Estonsko

  526 910 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii AG-BAG stroje na sklizeň pícnin, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie AG-BAG stroje na sklizeň pícnin, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie AG-BAG stroje na sklizeň pícnin (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.