Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Agromatic nakladače a rypadla z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Agromatic nakladače a rypadla si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz nakladače a rypadla provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 4 / 4
inzeráty/stránka
4 Výsledků hledání v "Agromatic zemědělská technika"
 • 324 684 CZK
 • Agromatic 720, Víceúčelové nakladače

  Agromatic 720

  Víceúčelové nakladače

  Finsko, Kajaani, myymälä

  141 617 CZK
 • Agromatic 740, 2000, Víceúčelové nakladače

  Agromatic 740

  Víceúčelové nakladače
  2000
  Finsko, Oulu-Kempele, Konekeskus

  119 838 CZK
 • Agromatic 744, 2006, Zařízení na vykládku sil

  Agromatic 744 pienkuormainObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Počet předchozích majitelů: 1, Vyrobeno ve státě: FI

  Zařízení na vykládku sil
  2006
  Finsko, Vesanto

  106 787 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Agromatic nakladače a rypadla, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Agromatic nakladače a rypadla, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Agromatic nakladače a rypadla (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.