Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Aktiv zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Aktiv zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
2 Výsledků hledání v "Aktiv zemědělská technika"
inzeráty/stránka
 • Aktiv st4, Terénní vozidla

  Aktiv st4Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3

  Terénní vozidla

  Finsko

  131 972 CZK
 • Aktiv Agirra classic touring, 2013, Sněžné skútry

  Aktiv Agirra classic touringVýkon motoru: 4

  Sněžné skútry
  2013
  Norsko

  24 755 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Aktiv zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Aktiv zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Aktiv zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.