Počet inzerátů: 7

Použité BEFA zemědělská technika k prodeji

Prohlédněte si inzeráty BEFA zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky BEFA zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz BEFA zemědělská technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • BEFA 7 m, BrányBEFA 7 mObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3

  Brány

  Dánsko, Egtved

  16 393 CZK
 • BEFA Helårsharve 4M, BrányBEFA Helårsharve 4MObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3, Provozní šířka: 400

  Brány

  Dánsko, Egtved

  14 753 CZK
 • BEFA 3, Kombinované secí strojeBEFA 3Provozní šířka: 300

  Kombinované secí stroje

  Lotyšsko, Jaunrauna

  58 507 CZK
 • BEFA 4, Hrobkovače bramborBEFA 4Pracovní šířka, řádky: 4

  Hrobkovače brambor

  Lotyšsko, Jaunrauna

  12 058 CZK
 • BEFA Helårsharve, BrányBEFA Helårsharve

  Brány

  Dánsko, Egtved

  9 836 CZK
 • BEFA 12 m. transportør, ŘádkovačeBEFA 12 m. transportør

  Řádkovače

  Dánsko

  14 753 CZK
 • BEFA 4,6M HARVE M.PLANKE, KombinátorBEFA 4,6M HARVE M.PLANKEObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3

  Kombinátor

  Dánsko

  16 065 CZK
 • Nemůžete najít to, co hledáte? Umístit poptávku

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii BEFA zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie BEFA zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie BEFA zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.