Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Burg zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Burg zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
2 Výsledků hledání v "Burg zemědělská technika"
inzeráty/stránka
 • Burg AL-E 1.11, 2015, Dopravníky a plniče

  Burg AL-E 1.11Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5

  Dopravníky a plniče
  2015
  Polsko, TRUCK ARENA GRÓJEC SP. Z O.O., Słomczyn 81, 05-600 Grójec,

  1 575 877 CZK
 • Burg automatishe kistenvuller met ontstapelen, 2009, Stroje a zařízení pro zpracování a skladování zemědělských plodin - Jiné

  Burg automatishe kistenvuller met ontstapelenVyrobeno ve státě: NL

  Stroje a zařízení pro zpracování a skladování zemědělských plodin - Jiné
  2009
  Nizozemí

  267 983 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Burg zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Burg zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Burg zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.