Počet inzerátů: 5

Casella zemědělská technika

Prohlédněte si inzeráty Casella zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Casella zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Casella 120/550, 1998, Zavlažovací systémy

  Casella 120/550Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Zavlažovací systémy
  1998
  Nizozemí, Maasdam

  Nabídněte cenu
 • Casella HY-TURB-S, 2016, Zavlažovací systémy

  Casella HY-TURB-S

  Zavlažovací systémy
  2016
  Nizozemí

  Nabídněte cenu
 • Casella LLS 125/530, 2017, Zavlažovací systémy

  Casella LLS 125/530

  Zavlažovací systémy
  2017
  Nizozemí

  Nabídněte cenu
 • Casella PLLSMP, 2016, Zavlažovací systémy

  Casella PLLSMP

  Zavlažovací systémy
  2016
  Nizozemí

  Nabídněte cenu
 • Casella PLS, 2016, Zavlažovací systémy

  Casella PLS

  Zavlažovací systémy
  2016
  Nizozemí

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Casella zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Casella zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Casella zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.