Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty CNH použitá kola a příslušenství k traktorům z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky CNH použitá kola a příslušenství k traktorům si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz použitá kola a příslušenství k traktorům provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 5 / 5
inzeráty/stránka
5 Výsledků hledání v "CNH zemědělská technika"
 • CNH Hinterradgewichte 227 kg, Další příslušenství k traktorům

  CNH Hinterradgewichte 227 kg

  Další příslušenství k traktorům

  Německo, 49593 Bersenbrück

  22 968 CZK
 • CNH Hinterradgewichte 454 kg, Další příslušenství k traktorům

  CNH Hinterradgewichte 454 kg

  Další příslušenství k traktorům

  Německo, 49593 Bersenbrück

  37 829 CZK
 • CNH Hinterradgewichte 250 kg, Další příslušenství k traktorům

  CNH Hinterradgewichte 250 kg

  Další příslušenství k traktorům

  Německo, 49593 Bersenbrück

  27 021 CZK
 • CNH - FPT - IVECO ENGINE, Motory

  CNH - FPT - IVECO ENGINEObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Vhodné pro následující stroje: NEW HOLLAND harvesters oogstmachines combines

  Motory

  Nizozemí, Heesch

  Nabídněte cenu
 • CNH 648, 2002, Lis na válcové balíky

  CNH 648

  Lis na válcové balíky
  2002
  Francie

  135 105 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii CNH použitá kola a příslušenství k traktorům, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie CNH použitá kola a příslušenství k traktorům, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie CNH použitá kola a příslušenství k traktorům (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.