Počet inzerátů: 5

CNH zemědělská technika

Prohlédněte si inzeráty CNH zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky CNH zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • CNH Hinterradgewichte 227 kg, Další příslušenství k traktorům

  CNH Hinterradgewichte 227 kg

  Další příslušenství k traktorům

  Německo, 49593 Bersenbrück

  21 618 CZK
 • CNH Hinterradgewichte 454 kg, Další příslušenství k traktorům

  CNH Hinterradgewichte 454 kg

  Další příslušenství k traktorům

  Německo, 49593 Bersenbrück

  35 606 CZK
 • CNH magnum, Další příslušenství k traktorům

  CNH magnum

  Další příslušenství k traktorům

  Dánsko

  8 540 CZK
 • CNH traktor, Další příslušenství k traktorům

  CNH traktor

  Další příslušenství k traktorům

  Dánsko

  8 540 CZK
 • CNH - FPT - IVECO ENGINE, Motory

  CNH - FPT - IVECO ENGINEObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Vhodné pro následující stroje: NEW HOLLAND harvesters oogstmachines combines

  Motory

  Nizozemí, Heesch

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii CNH zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie CNH zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie CNH zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.