Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Farma zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Farma zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
5 Výsledků hledání v "Farma zemědělská technika"
inzeráty/stránka
 • Farma Skogsvagn 8t med kran, 2000, Další

  Farma Skogsvagn 8t med kranKonfigurace pohonu: S návěsem

  Další
  2000
  Švédsko, Ängelholm

  153 679 CZK
 • Farma HUGGARVAGN 9 TON 4 WD, Další přívěsné vozíky

  Farma HUGGARVAGN 9 TON 4 WDObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Maximální objem nákladu: 2.1e+006

  Další přívěsné vozíky

  Švédsko, MASKIN VÄST AB KARLSTAD

  516 921 CZK
 • Farma HUGGARVAGN CT 6,3-9, Další přívěsné vozíky

  Farma HUGGARVAGN CT 6,3-9Maximální objem nákladu: 2.1e+006

  Další přívěsné vozíky

  Švédsko, MASKIN VÄST AB KARLSTAD

  Nabídněte cenu
 • Farma balgrip för skogskran, 2016, Stroje na sklizeň pícnin-příslušenství

  Farma balgrip för skogskran

  Stroje na sklizeň pícnin-příslušenství
  2016
  Švédsko, Vesene

  22 074 CZK
 • Farma 9T/C6,3G2, Další

  Farma 9T/C6,3G2

  Další

  Švédsko

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Farma zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Farma zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Farma zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.