Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Fenet stroje na zpracování půdy z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Fenet stroje na zpracování půdy si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje na zpracování půdy provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "Fenet zemědělská technika"
 • Fenet 5445 PB, 1990, Oboustranné pluhy

  Fenet 5445 PBPočet radlic: 5

  Oboustranné pluhy
  1990
  Francie

  40 532 CZK
 • Fenet 5 CORPS, 1990, Konvenční pluh

  Fenet 5 CORPSObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Konvenční pluh
  1990
  Francie

  51 340 CZK
 • Fenet 5 CORPS, 1992, Oboustranné pluhy

  Fenet 5 CORPSPočet radlic: 5, Konfigurace pohonu: S návěsem

  Oboustranné pluhy
  1992
  Francie

  40 532 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Fenet stroje na zpracování půdy, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Fenet stroje na zpracování půdy, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Fenet stroje na zpracování půdy (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.